فارس استیل با پشتوانه بیش از 2 دهه تجربه و تخصص شرکتهای بازرگانی در فراهم سازی محصولات و تجهیزات صنعتی با پایه فولادی به منظور ارائه بهترین خدمات با قیمت مناسب به مشتریان و مخاطبین عمده این بازار  یعنی صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب و ساختمانی در سال 98 تاسیس شد.

فارس استیل با تکیه بر شناخت و ارتباط دیرینه با تولیدکنندگان در صنعت آهن و فولاد و نیز دانش و تخصص کافی در انتخاب درست بهترین محصول، همراه با بکارگیری راهکارهای اقتصادی در واحد بازرگانی از طریق ارائه خدمات تجارت الکترونیک، بستری قابل اطمینان / اعتماد برای خریداران محصولات و تجهیزات صنعتی با پایه استیل است.

فارس استیل نیازمندی های صنایع نفت و گاز، آب و فاضلاب، پالایشگاه ها و نیروگاه ها را با مناسب ترین قیمت رقابتی موجود در بازار به همراه خدمات با کیفیت همانند ارزیابی دقیق محصول، انجام خدمات آزمایشگاهی، بارگیری، تحویل در کوتاه ترین زمان ممکن و … را به صورت منسجم و یکپارچه و از طریق تجارت الکترونیک ارائه می دهدکه قطعا اولین و بهترین انتخاب (گزینه) برای افراد حرفه ای و مجربی است که مسئولیت خرید و تامین محصولات و تجهیزات فلزی خصوصا انواع مختلف لوله، شیرآلات و اتصالات را برای صنایع استراتژیک همانند صنعت نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها، پالایشگاه ها، کارخانجات و شرکت های آب و فاضلاب بر عهده دارند.

از اینرو بر این باوریم که فارس استیل انتخاب اول حرفه ایی ها در فراهم سازی و تامین محصولات با پایه فولادی از جمله انواع لوله های فلزی اتصالات و شیرآلات صنعتی برای صنایع مذکور است.

رسالت فارس استیل ارائه قابل اعتمادترین خدمات با بالاترین درصد پاسخگویی به مخاطبان به همراه متنوع ترین محصولات با قیمتی رقابتی با تاکید به تسهیل امر خرید و حمل کالا از طریق ارتباط با شرکت های بازرسی و حمل و نقل برای مشتریان فعال در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و سایر مشتریان حوزه B2B در بستر آنلاین می باشد.

فارس استیل امکان تامین و بازرگانی طیف گسترده ای از محصولات و تجهیزات با پایه فولادی برای صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها، پالایشگاه ها و صنعت آب و فاضلاب و ساختمانی به داخل و خارج از ایران را دارد.

برخی خدمات فارس استیل:

  • استعلام گیری و تهیه پیش فاکتور برای نیازمندی های مشتری براساس بهترین قیمت در بازار
  • ارائه مشاوره تخصصی رایگان در خصوص انتخاب درست محصولات مورد نظر مشتری برای خرید
  • هماهنگی و انجام کلیه امور مربوط به ارزیابی کیفی و بازرسی در صورت درخواست مشتری از جمله نمونه برداری و نظارت بر اجرای خدمات آزمایشگاهی
  • انجام کلیه امور مربوط به هماهنگی ها برای بارگیری و بسته بندی بار در صورت درخواست مشتری
  • انجام کلیه هماهنگی ها برای ارسال سفارش مشتری به مقصد
  • امکان تامین کالا ی مورد نیاز مشتری از منابع خارج از کشور (واردات)