شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان

لوله مانیسمان دقیق کاوه ایرانیان

در این مقاله به بررسی شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان یکی از بزرگ ترین و پیشتازان تولید لوله در ایران پرداخته می شود. با توجه به بهره مندی کشور عزیزمان، ایران، از منابع طبیعی به خصوص سوخت های فسیلی مانند نفت و گاز صنایع مرتبط با پتروشیمی و نفت و گاز پیشرفت و توسعه زیادی داشته است و انتقال این منابع به نقاط متفاوت کشور یکی از امور ضروری در کشور است. از طرفی دیگر با توجه به توسعه صنایع دیگر مانند نیروگاه ها و … همچنین گسترش نیاز مردم به امکالن رفاهی و مسکن نیاز به تأسیسات افزایش یافته است.

همان طور که می دانید جهت ایجاد تأسیسات لوله ها و سایر ابزارهای کنترلی نیازی مبرم و ضروری است و لوله ها بخش اعظمی از تأسیسات را تشکیل می دهد. تمام دلایل ذکرشده موجب شده است تا تعداد کارخانه های لوله و شیرآلات در دهه های اخیر رو به افزایش باشد. مهم ترین و کاربردی ترین لوله های استفاده شده در صنایع مختلف و تأسیسات، لوله های مانسمان و لوله های درزدار هستند. با توجه به نکات ذکرشده، فروشگاه اینترنتی فارس استیل در این مقاله به معرفی یکی از کارخانه های پیشگام در صنعت لوله پرداخته است. یکی از به نام ترین و شناخته شده ترین کارخانه های تولید انواع لوله، شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان است. شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان در سال 1374 تأسیس شد و 3 سال بعد یعنی در سال 1377 به مرحله ی بهره برداری رسید. شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان یک شرکت در بخش خصوصی با بیش از 20 سال تجربه درزمینهٔ تولید انواع لوله های بدون درز (لوله های مانسمان) است.

شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان اولین تولیدکننده لوله های بدون درز (لوله های مانسمان) و تیوب های فولادی در کشور است. این شرکت پیشگام در تولید لوله های مانسمان سالیانه 15 هزار تن تیوب بدون درز (مانسمان) با روش کشش سرد تولید می کند همچنین شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان با بهره گیری از خطوط تولیدی مدرن و همکاری با تولیدکنندگان مطرح سراسر دنیا، در تولید سالیانه بیش از 75 هزار تن لوله بدون درز ( قیمت لوله مانیسمان ) به روش نورد گرم فعالیت دارد. لوله ها و محصولات تولید شده در این شرکت بعد از طی کردن مرحله های کنترل کیفیت و تائید کیفیت، جهت فروش به بازار فرستاده می شوند.
کارخانه لوله های دقیق کاوه ایرانیان با مساحت 29 هزار مترمربع و زیربنای 21 هزار مترمربع در استان مرکزی، شهرستان ساوه و در شهرک صنعتی کاوه واقع شده است. لوله ها و تیوب های بدون درز (مانسمان) و سایر محصولات تولید شده در این شرکت مطابق به روز ترین استانداردهای آمریکا، ژاپن، انگلیس، آلمان و اتحادیه اروپا مانند API، ASME،JIS ،DIN ،ASTM ، EN و BS ساخته می شوند. لوله های ساخته شده در شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان از سایزهای 1.2 اینچ تا 4 اینچ در بازار یافت می شوند.
فروشگاه اینترنتی فارس استیل با داشتن نمایندگی شرکت لوله های دقیق کاوه ایرانیان ، توانایی تأمین و تحویل تولیدات این کارخانه با بهترین قیمت و در کوتاهترین زمان را دارد.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

Call Now Buttonاستعلام قیمت